فقط می توانم بگویم متاسفم!
فقط می توانم بگویم متاسفم!
برایش متاسفم اما امیدوارم موفق شود!

برایش متاسفم اما امیدوارم موفق شود!

ادامه تنش در تکواندو؛ ساعی در تلویزیون پاسخ کیمیا را داد

به گزارش سرویس ورزشی پارسینه؛ مهاجرت کیمیا علیزاده به آلمان و خداحافظی از تیم ملی ایران هنوز حواشی خاص خود را دارد. بعد از مهاجرت تنها دارنده مدال برنز بخش زنان در کاروان ایران در المپیک، واکنش های مثبت و منفی زیادی درخصوص او در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد که تندترین واکنش از سوی قهرمان سابق تکواندو یعنی هادی ساعی بود که خبرساز شد.

ماجرا از این قرار بود که بعد از مهاجرت کیمیا علیزاده به آلمان همراه با همسرش، کیمیا با انتشار پستی اینستاگرامی نسبت به تبعیض‌ها و محدودیت‌ها معترض شد و گفت حالا می‌خواهد با آزادی بیشتری در رشته تکواندو و در کشور دیگری به مبارزه بپردازد. این پست اینستاگرامی با واکنش رئیس فدراسیون تکواندو رو به رو شد و پولادگر گفت که این صحبت‌ها و نوشته‌ها از کیمیا علیزاده نیست و قطعا شخص دیگری چنین متنی را برای او نوشته است.

هادی ساعی اما در گفت و گو با تسنیم واکنش تندتری داشت و انتقاد کم سابقه ای را از دارنده مدال برنز المپیک کرد و عقیده دارد او در درازمدت قطعا پشیمان خواهد شد: « فکر می‌کنم شاید یک بچه ۱۰ ساله نیز به راحتی بتواند در این خصوص تصمیم بگیرد. اگر علیزاده بخواهد چنین تصمیمی بگیرد جز لطمه زدن به آبرویی که سال‌ها جمع کرده نتیجه دیگری برای او ندارد و در دراز مدت حتما برای او پشیمانی به دنبال خواهد داشت. اگر کسی می‌خواهد اقدامی انجام دهد نباید کاری کند که تمام پل‌های پشت سرش خراب شوند».

پیشتر کیمیا علیزاده در همان پست اینستاگرامی انتقادی را از هادی ساعی مطرح کرده بود:« مهاجرت کردم تا مثل شما نباشم!».

 صبح امروز نیز هادی ساعی با حضور در برنامه شبکه سه بعد از دیدن تصویر کیمیا علیزاده در پاسخ به سوال مجری گفت:« فقط می توانم بگویم متاسفم! 

من صحبتی کردم که شاید خیلی‌ها اشتباه برداشت کردند. صحبت من فقط این بود که کیمیا علیزاده در ایران کیمیا علیزاده است. امیدوارم هر جایی هست موفق باشد. من گفتم او با چنین تصمیمی اشتباه کرد چون در ایران همه چیزی که می خواست را داشت.»

حال باید دید کیمیا علیزاده نسبت به این موضوع واکنشی خواهد داشت یا خیر؛ انچه که مسلم است کیمیا علیزاده به احتمال فراوان المپیک پیش رو را به احتمال فراوان از دست می‌دهد اما می‌تواند در مسابقات جهانی در تیم ملی آلمان به مسابقات ادامه دهد.